Drzwi

Drzwi zewnętrzne nazywa się często wizytówka domu. I tak jest w istocie. Z nimi macie Państwo ostatni przed wyjściem z domu i pierwszy po powrocie kontakt. Właściwie tylko z drzwiami kontakt będą mieli Państwa goście. Muszą odpowiadać Państwa potrzebom dobrego  gustu i niezawodności. Drzwi są najbardziej eksploatowanym elementem stolarki w Państwa domach. Od nich zależy bezpieczeństwo, ciepło i cisza. Poniżej przedstawiamy naszą gamę produktową , która jestem przekonany trafi do Państwa gustów

 

Zaleta drzwi panelowych

Budowa drzwi panelowych wyróżnia je na tle innych rozwiązań. Zastosowanie szkieletu z profili aluminiowych zapewnia sztywność, lekkość i wytrzymałość na lata. Wypełnienie poliuretanem o grubości od 70 do ponad 100 mm zapewnia unikalne parametry cieplne i akustyczne podobnie jak zastosowanie szyb 2 i 3 komorowych. Poszycie drzwi z paneli aluminiowych grubości 3mm zapewnia odporność na czynniki zewnętrzne, trwałość na wiele lat bez potrzeby konserwacji, a przede wszystkim niezwykle szeroką gamę możliwych wykończeń
i dodatkowych materiałów. Gama wykończeń powierzchni rozciąga się od pełnej palety kolorów z palety RAL i farb drewnopodobnych poprzez wykończenia ze stali szlachetnej, szkła i oklein HPL.

Drzwi panelowe

Zamki drzwiowe wielopunktowe

Zamek listwowy to skuteczne, wielopunktowe zabezpieczenie drzwi, które następuje po przekręceniu tylko jednego klucza! Poprzez uruchomienie zasuwnicy następuje ryglowanie drzwi w wielu miejscach. Zamki listwowe to nowoczesne rozwiązanie stosowane w szczególności w drzwiach zewnętrznych, jest ukryty w skrzydle drzwi, łączy elegancki wygląd z dużą funkcjonalnością i wysokim poziomem zabezpieczenia drzwi.

Zamki drzwiowe wielopunktowe

Zawiasy drzwiowe

Zawiasy drzwiowe - chowane

Zawiasy drzwiowe - nawierzchniowe

Zawiasy drzwiowe - cylindryczne

Czytnik linii papilarnych

Skomputeryzowane skanery odcisków palców przez dziesiątki lat głównie można było zobaczyć w filmach szpiegowskich. Dla przeciętnego zjadacza chleba były to urządzenia egzotyczne, opierające swoje działanie na tajemniczych, ściśle tajnych technologiach. Dziś można je spotkać w zasadzie wszędzie. Są stosowane jako zabezpieczenie dostępu już nie tylko do laboratoriów naukowych czy banków, ale także w zupełnie zwyczajnych laptopach czy smartfonach. Mają również zastosowanie właśnie w drzwiach zewnętrznych.

Czytnik linii papilarnych

mail. biuro@fentherm.pl

ul. Gdyńska 25/1, 58–100 Świdnica

tel. +48 502 677 074